O autorce

O autorce

Šárka se více než 16 let věnuje práci s lidmi a to především v terapiích, osobním růstu, koučinku a poradenství v rozvoji osobnosti.Toužila se věnovat psychologii a žurnalistice.Oba tyto obory vystudovala a je spojuje ve své praxi.  Pomáhá lidem s odstraňováním překážek na jejich cestě ke svobodě, bohatství, životnímu poslání a trvalému štěstí. 

Vystudovala také sociální a mediální komunikaci a žurnalistiku na vysoké škole v Praze. Následně navázala studiem psychoterapie na Psychoterapeutické fakultě, psychoterapeutickými výcviky a mnoha kurzy. Koučování studovala na Mezinárodní škole koučů a také techniky Neurolingvistického programování.

Stala se mediálním koučem v seriálu „Křižovatky života“ vysílaného na TV PRIMA. Byla několikrát hostem Dobrého rána v České televizi, její komentáře a články se objevují v tištěných časopisech i internetových médiích (např. Moje psychologie, Marie Claire, Ona dnes, Blesk pro ženy apod.). Na webu PRIMA ŽENY publikovala dva roky týdenní sloupek „DENÍK KOUČKY“. Na TV NOVA vede rozhovory s herci seriálu Ordinace v Růžové zahradě.

Ve své praxi kombinuje všechny své znalosti z psychoterapeutických výcviků a kurzů. Její přístup je individuální a to jak v psychoterapii, tak v koučování (v její práci prolíná všechny koučovací směry od systematického, Ericksonovského, všímavého, manažerského koučinku přes techniky NLP). Je autorkou nové průlomové metody zvané „Psychologie štěstí“, která pracuje s prvky různých psychoterapií, aktivní imaginací a modely vzorců v podvědomí.