Video recenze

Řekli o knize...

 • Dnes jsem si koupila vaši první knihu a zbyvajici dve knihy uz mam take a to, co jsem z nich precetla, me hodne oslovilo ! Takze se uz tesim na knihu ctvrtou ;) nebo jakykoliv Vas dalsi clanek, ke kteremu se dostanu!

  Andy

 • Bára Štěpánová, herečka a moderátorka

 • Libor Stach, herec

 • Karel Kašák, moderátor

 • Milá Šárinko, konečně jsem se dostala k tvé knize...a přeji si mít dovolenou sama se sebou, kdy bych si ji celou v klidu vychutnala....dočetla jsem právě předmluvu od Libora a teče mi slza....nádherné!!!!! I já moc děkuji za to, že jsi! 


  Přesně vystihl to, co podle mě cítí lidi jako jsme "my", když se ti odevzdáme a ty nás směřujes.....ani bych to nikdy neuměla tak krásně zformulovat, jako to napsal Libor...opravdu nádhera.


  Ale ty pocity jsem si tam našla....ty, co jsem zažívala, když jsi mě "mentorovala"....těším se na celý obsah knihy a ještě jednou moc děkuji, že jsi mi ji dovezla!  Má pravdu! Jsi báječný, výjimečný clovek!!!! Jsem na tebe hrdá!!  A jsem ráda, že i já mohu být tak trochu tvým "žákem".


  Strašně moc jsi můj život obohatila...pozdravuj ho kluka...a mějte se! Hodíte se k sobě, ať je to jak chce.

  Jarmila
 • Šárko, díky kapitole z Tvé knihy, jsem byla schopná vysvětlit svému synovi, co cítí jeho Lucinka čtvrtým rokem jejich vztahu, ona vyznává tradici manželství, svazku ze kterého se rodí děti bez dohadů, čí příjmení bude dítě nosit..synovi to přišlo nedůležité v této době, téměř zbytečné, mluvili jsme o tom spolu.

  Naštěstí jsem právě přečetla Tvoji knihu a nechala mu kapitolu o tom, proč chtějí být ženy vdane přečíst, pochopil, koupil zásnubní prstýnek a dnes se v Egyptě zasnoubili, ještě to zařídil tak, že prstýnek ji v balonku přinesl delfin, Lucinka neměla ponětí o tom, co se chystá, ta radost byla obrovská, když mi poté volali, oba plakali, smali se.. a ja s nimi..

  To byla chvíle absolutního štěstí, on byl nesmírně šťastný, že svoji milou dělá šťastnou, že ji dokázal chlapsky požádat o ruku, že to myslí vážně a upřímně..a to jak ona z toho byla dojatá, šťastná, jak zářila i když plakala, to se nedá popsat.

  Jiřina
 • Děkuji paní Šárko za přijetí mé žádosti o přátelství.Právě jsem si koupila Vaší knihu-Deník koučky a čtu ji.Tímto Vám moc chci poděkovat-Děkuji paní Šárko;-)

  Magda
 • Opakovaně si vytahuji vaši knihu Deník koučky a vracím se k ní zase z novými potřebami na které mi v knížce odpovídáte. Mám nový vztah a zase jsem se dozvěděla nové informace. Knížka je prostě úžasná, děkuji vám za ní.

  Míla

 • Četla jsem všechny vaše kniha. Teď jsem si znovu otevřela první knihu Deník koučky, protože mi opět přináší něco nového. Myslím a věřím že díky této situaci, která je,tak spousta lidí začne přemýšlet jinak a zajímat se o věci, které jim dříve byly vzdálené.... takže vaše knihy si přitáhnou více čtenářů, protože vy to píšete krásně čtivě a prakticky.....Těším se na další vaše knihy

  Marie